P.M.P. Pražský městský park, s.r.o. , Praha IČO 26359634

P.M.P. Pražský městský park, s.r.o. , Praha IČO 26359634
IČO: 26359634
Z. KAPITÁL: 200 000 Kč
SCHRÁNKA: ihttrnr
ADRESA: Na Ořechovce 574/11, Střešovice, 162 00 Praha
Datum vzniku a zápisu 8. srpen 2003
Spisová značka C 158407/MSPH Městský soud v Praze
Obchodní firma P.M.P. Pražský městský park, s.r.o.
Sídlo Na Ořechovce 574/11, Střešovice, 162 00 Praha 6
Identifikační číslo 26359634
Právní forma Společnost s r.o.
Předmět podnikání pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor spojené s poskytováním základních služeb zajišťujících řádný provoz nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Způsob jednání
Jednatel je oprávněn jednat za společnost samostatně.
Společníci
Společník
BEÁTA ZELENKOVÁ
okres Plzeň-sever
Podíl: Vklad: 100 000,-Kč
Splaceno: 100.00%
Obchodní podíl: 50.00 %
Druh podílu: základní
Společník
NELA ZELENKOVÁ
okres Plzeň-jih
Podíl: Vklad: 100 000,-Kč
Splaceno: 100.00%
Obchodní podíl: 50.00 %
Druh podílu: základní
Základní kapitál 200 000,-Kč

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář